Вітаємо вас в нашій рубриці "Бесіди для непосиди"!

Сьогодні мова піде про приємне і ніжному, про подушки, яким ми довіряємо свою голову кожен день на вісім годин (до речі, напишіть, а скільки ви зараз спите, вдається отримати свої 8 годин сну і відпочинку?).

Подушка так потрібна дорослим. Після важкого дня ми часом мріємо уткнутися обличчям в її м'який бочок і солодко заснути. Такий затишок хочеться подарувати і нашим діткам, адже вони гідні кращого!

І якщо раніше немовлятам під голову клали складені в кілька разів пелюшки, то зараз індустрія текстилю виробляє безліч дитячих подушок.

Спочатку подивимося, які існують моделі і з якого віку їх можна використовувати, а потім поговоримо про їх необхідність.

Види подушок для немовлят:

Подушка Підголовник - вона буває у формі метелика або бублика, основна прикмета - це поглиблення в центрі для м'якої фіксації голови (від двох місяців до двох років). Виробники рекомендують таку подушку для малюків, які засипають тільки в одній позі, що порушує симетрію незміцнілої голівки. А ми ж рекомендуємо купувати таку подушку тільки після консультації з досвідченим терапевтом!

Розімкнуте кільце - зручний девайс для годування. Подушка укладається мамі на коліна, як би обіймаючи животик і на це півколо лягати малюк. Для сну подушка не призначена, але вона здорово допомагає мамі, знімаючи частину навантаження зі спини під час годування.

Позиціонер - це рівна поверхня між двох валиків. Валики в даному випадку розташовані уздовж тіла малюка, їх функція - це фіксація особливо рухомих уві сні немовлят, щоб уберегти їх від перекидання на животик.

Трапеція - це подушка з нахилом. Вона буде корисна для малюків, які часто відригують уві сні. Через її похилій поверхні рідина не потрапить в дихальні шляхи немовляти. Однак висоту підйому варто теж обговорити з вашим терапевтом. Виробник рекомендує вибирати подушку з кутом в 15 градусів і розміром з ширину ліжечка, щоб дитинка не скачуються з неї.

Є ортопедичні подушки, є класичні, вони різняться наповненням, а відповідно і жорсткістю.

Вибір великий і цікавий, головне знати для чого потрібна подушка. Дорослій людині подушка дарує необхідне розслаблення для шийного відділу, тому що тіло дорослої людини має вигини. Скелет немовляти рівний, вигинів поки немає, так для чого ж малюкові подушка?)

Вирішувати вам, але ми рекомендуємо дізнатися, що радить лікар.

Всім приємних покупок і здоровеньким дітлахів!