5 причин чому нам можна довіряти:

1) Якісні тканини без катишок після прання. Ми працюємо з тканинами, які витримують від 300 прань - до 1000 прань без втрати кольору і катишек

2) Якісний пошив в своєму цеху. Ми самі відшиваємо всю нашу продукцію і робимо це дуже добре. Це підтверджують безліч відгуків в інстаграме.

3) Ми є виробником. У Вас нестандартна ліжко? ми пошиємо саме той розмір, який вам потрібен

4) Величезний вибір. Більше 100 різних візерунків для дитячої ліжку яка ідеально підійде під Ваш дизайн.

5) Ми Вас щиро любимо. Спробувавши купити у нас, ви будете повертатися знову і знову. Факт цього можна побачити із відгуків в інстаграммі. 

Хто ми?

«Royal Dream» - український виробник дитячого постільної білизни. У нашому асортименті різноманітні комплекти в ліжечко і коляску, захисні бортики, пелюшки і аксесуари. Ми працюємо тільки з натуральними матеріалами і робимо основний акцент на високу якість нашої продукції.

Створення товарів для дітей - дуже відповідальний процес, тому наша команда продумує все до дрібниць. Особливу увагу ми приділяємо дизайну постільної білизни, ретельно підбираємо кольори, принти та форми, оскільки вони виконують дуже важливу роль в підтримці емоційного здоров'я малюків і впливають на формування психіки.

Оточити дитину любов'ю і теплом з перших днів його життя - основне завдання батьків, а ми допоможемо подбати про його комфорт і гармонійний розвиток. Ми переконані в тому, що кожна дитина індивідуальна, а його потенціал не має кордонів. Тому кожен комплект постільної білизни «Royal Dream» зможе підкреслити характер вашого малюка і допоможе розкрити його творчий потенціал.

«Royal Dream» - створено з любов'ю ❤️