Варіанти оплати:

- 100% передоплата на розрахунковий рахунок Приват Банку;

- накладений платіж при отриманні товару у відділенні Нової Пошти. Додатково оплачується 2% від суми + 20 грн оформлення, відповідно до тарифів Нової Пошти.

Варіанти доставки:

Доставка по Україні на будь-який склад Нової Пошти або адресна доставка (вартість адресної доставки регулюється чинними тарифами Нової Пошти), а також Укрпошти.

Як перевірити статус доставки?

Ми будемо раді відповісти на всі питання про статус доставки Вашого замовлення по тел .: +38 (068) 809 17 74 з 09.00 до 21.00.

Перевірити статус Вашого замовлення, відправленого Новою Поштою, Ви можете за номером накладної на сайті Нової пошти або за телефоном 0 800 500 609.

Перед використанням товару Ви повинні:

1. Уважно ознайомитися з правилами експлуатації товару, зазначеними на упаковці і ярликах товару.

2. Звернутися до Royal Dream за додатковими роз'ясненнями по експлуатації товару, якщо вони Вам необхідні.

3. Використовувати товар відповідно до його цільового призначення і дотримуватися правил експлуатації і безпеки, зазначених виробниками.

 

***Оплата за товари, придбані в інтернет-магазині Royal Dream, здійснюється в українських гривнях. Загальна сума замовлення обмовляється під час підтвердження замовлення в інтернет-магазині і включає в себе ціну за товар. У загальну суму замовлення не входять Ваші витрати по оплаті замовлення (банківську комісію, відправку грошей Новою Поштою при оплаті післяплати і т.д.).

В інтернет-магазині Royal Dream розміщені фотографії товарів для максимально точного відображення їх характеристик і кольорів. У зв'язку з певними налаштуваннями і характеристиками Вашого комп'ютера (або іншого пристрою), кольору і характеристики товарів на фотографіях можуть відрізнятися від зазначених в інтернет-магазині. Такі невідповідності не є недоліками придбаних товарів і не можуть використовуватися як аргументація для обміну або повернення товарів. До кожного товару в інтернет-магазині Royal Dream додається детальний опис їх характеристик.

Обов'язково вивчіть всю інформацію та уважно ознайомтеся з характеристиками обраного товару перед оформленням і підтвердженням замовлення. Підтверджуючи замовлення, ви погоджуєтеся з тим, що належним чином поінформовані про характеристики товарів і послуг.